Darmowa wycena

Jesteśmy gotowi, aby dokonać specjalnie dla Ciebie bezpłatnej wyceny budowy, audytu lub pozycjonowania Twojej strony www lub aplikacji.

Bardzo zróżnicowane potrzeby wszystkich naszych klientów sprawiają, że nie możemy ustalić sztywnego cennika, ale orientacyjne ceny kształtują się następująco:

  • Tworzenie stron www:

Ceny stworzenia wizytówki internetowej wraz z unikalną oprawą graficzną zaczynają się od 500 pln netto i rosną w przypadku rozbudowanych stron czy sklepów.

  • Hosting stron www:

Utrzymanie standardowej strony firmowej o przeciętnej oglądalności wraz z pojemnym firmowym kontem pocztowym już od 100 pln netto rocznie.

  • Audyt stron www:

Ceny już od 100 pln netto. Cena jest dostosowywana indywidualnie w zależności od rozbudowania analizowanej strony, branży, konkurencji itp.

  • Tworzenie i prowadzenie kampanii AdWords:

Ceny już od 50 pln netto. Standardowo pobieramy 15% prowizji od wysokości budżetu kampanii, przy większych kwotach cena ustalana indywidualnie

  • Reklama w wyszukiwarkach:

 Pojedyncze frazy już od 30 pln netto miesięcznie. Główne czynniki mające wpływ na cenę to popularność słów kluczowych i związana z tym ilość konkurencji w danej branży. Naszym Klientom zapewniamy pomoc w doborze optymalnych fraz, pod którymi będzie widoczny państwa serwis w wyszukiwarkach.

W większości przypadków koszty pozycjonowania strony  zaczynamy naliczać dopiero po wejściu frazy do pierwszej dziesiątki wyników. Nasi Klienci otrzymują darmowy dostęp do narzędzia monitorującego postępy prac.

  • Pozostałe usługi:

Ceny ustalane indywidualnie w zależności od wymagań klienta.