Katalogowanie stron

Katalogowanie stron internetowych to proces budowania linków pochodzących z katalogów stron www. Oprócz dużych katalogów takich jak katalog.wp.pl, katalog.onet.pl czy katalog.gazeta.pl , w polskim Internecie są setki wartościowych katalogów, do których warto dodać stronę internetową.

linkiPamiętać jednak należy, że nie każdy katalog jest wart poświęcenia czasu i pieniędzy na dodanie do niego wpisu!

Katalogowanie każdej strony wygląda inaczej i trzeba do niej podchodzić ze starannością, w przeciwnym wypadku zamiast oczekiwanego efektu polegającego na wzroście widoczności strony w wyszukiwarkach, oraz wzrostu ilości ruchu na stronie, może okazać się, że zanotujemy spadki.

Usługa katalogowania stron internetowych oferowana przez Web Systems zawiera analizę serwisu klienta i zebranie odpowiedniej grupy katalogów specjalnie dla niego, a następnie dodanie strony do maksymalnej liczby katalogów, do jakiej się da, uwzględniając budżet klienta. Na koniec tworzymy raport i przesyłamy klientowi.

Katalogowanie oczywiście klient może zrobić sam, ale pamiętać należy, że sukces odniesiemy dodając do wyselekcjonowanych, wartościowych katalogów stron i nie warto kierować się zasadą „im więcej katalogów tym lepiej„, bo może to spowodować skutek odwrotny do zamierzonego.

 

Skontaktuj się z nami jeśli interesuje Cię pozyskiwanie linków z katalogów stron i chcesz zlecić to profesjonalistom.