Wycena

Bardzo zróżnicowane potrzeby wszystkich naszych klientów sprawiają, że nie możemy ustalić sztywnego cennika, ale orientacyjne ceny kształtują się następująco:

  • Tworzenie stron www:

Ceny stworzenia wizytówki internetowej wraz z unikalną oprawą graficzną zaczynają się od 500 pln netto i rosną w przypadku rozbudowanych stron czy sklepów.

  • Hosting stron www:

Utrzymanie standardowej strony firmowej o przeciętnej oglądalności wraz z pojemnym firmowym kontem pocztowym już od 100 pln netto rocznie.

  • Audyt stron www:

Ceny już od 100 pln netto. Cena jest dostosowywana indywidualnie w zależności od rozbudowania analizowanej strony, branży, konkurencji itp.

  • Tworzenie i prowadzenie kampanii AdWords:

Ceny już od 50 pln netto. Standardowo pobieramy 15% prowizji od wysokości budżetu kampanii, przy większych kwotach cena ustalana indywidualnie

  • Reklama w wyszukiwarkach:

 Pojedyncze frazy już od 30 pln netto miesięcznie. Główne czynniki mające wpływ na cenę to popularność słów kluczowych i związana z tym ilość konkurencji w danej branży. Naszym Klientom zapewniamy pomoc w doborze optymalnych fraz, pod którymi będzie widoczny państwa serwis w wyszukiwarkach.

W większości przypadków koszty pozycjonowania strony  zaczynamy naliczać dopiero po wejściu frazy do pierwszej dziesiątki wyników. Nasi Klienci otrzymują darmowy dostęp do narzędzia monitorującego postępy prac.

  • Pozostałe usługi:

Ceny ustalane indywidualnie w zależności od wymagań klienta.

 

W sprawie indywidualnej wyceny skontaktuj się za pomocą formularza.