O Web Systems

Skoro trafiłeś na tę stronę, to zapewne jesteś zainteresowany pozycjonowaniem stron i reklamą internetową. Zastanawiasz się jak wybrać kompetentną agencję interaktywną, która zajmie się kompleksowo Twoim wizerunkiem w Internecie?

W przeciwieństwie do innych firm, które często starają się za pomocą sprytnie skonstruowanych umów, nie robiąc zbyt wiele wyciągnąć od klienta możliwie jak najwięcej pieniędzy, dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie naszych klientów, dlatego zawsze dążymy do sytuacji WIN-WIN, kiedy obie strony umowy są zadowolone ze współpracy.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu stron www oraz reklamie w wyszukiwarkach i katalogach stron www setek serwisów internetowych o różnych tematykach pozwala nam na lepszą analizę wymagań klienta, większą elastyczność i lepsze dostosowanie się do jego potrzeb. Nie musisz nam wierzyć na słowo, sprawdź to sam zadając zapytania ofertowe kilku dużym agencjom reklamowymdziałającym na rynku a następnie porównajcie odpowiedzi z naszą ofertą.

Skąd wynikają różnice cenowe pomiędzy dużym agencjami reklamowymi a naszą firmą? Duże agencje reklamowe często skupiają się jedynie na znajdowaniu klientów i nie zajmują się sami ich obsługą a jedynie biorą prowizje za pośrednictwo. Klient, który trafia do takiej firmy często nawet nie wie, że w rzeczywistości jego projekt realizowany jest przez podwykonawców, co często może prowadzić do kłopotów związanych z przerzucaniem odpowiedzialności.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy też pochwalić się doskonałą obsługą posprzedażową. Zapewne znacie z własnego doświadczenia sytuacje gdy zleceniobiorca po otrzymaniu zapłaty za usługi nagle zaczyna odpisywać z opóźnieniem na emaile, nie odbierać telefonów i w inny sposób unikać zleceniodawcy. U nas coś takiego nigdy nie ma miejsca. Agencja interaktywna Web Systems stawia najakość wykonywanych usług i długoterminową, udaną współpracę.

WEB SYSTEMS ŁÓDŹ to:

  • kompleksowa obsługa na wysokim poziomie,
  • wieloletnie doświadczenie w branży reklamy internetowej,
  • wysoka jakość oferowanych usług,
  • bezproblemowa obsługa posprzedażowa,
  • oferta dostosowywana indywidualnie do potrzeb klienta,
  • konkurencyjne ceny oferowanych usług,
  • pełne zaangażowanie w projekty Klientów,
  • sprawny i szybki kontakt.