Sklepy na platformie Prestashop

W naszej ofercie znajdą Państwo usługę tworzenia sklepów internetowych na platformie Prestashop.

Agencja interaktywna Web Systems w sposób kompleksowy oferuje wykonywanie  sklepów w oparciu o system zarządzania treścią Prestashop, dopasowując szatę graficzną pod indywidualne wymagania Klienta.

Załóż sklep internetowy Prestashop!

Pomożemy Ci założyć nowy sklep internetowy lub rozbudować już istniejący i zajmiemy się jego obsługą techniczną w pakiecie wsparcia. W międzyczasie przygotujemy i poprowadzimy dla sklepu kampanie marketingowe, które będą generować sprzedaż.

Silnik sklepu Prestashop

Szybkość i bezpieczeństwo

Wsparcie techniczne

Jeśli chcesz sprzedawać produkty w Internecie to oprogramowanie Prestashop jest jednym z najlepszych wyborów jakich możesz dokonać. Po omowieniu szczegółów wymagań dotyczących wyglądu sklepu, jego działania oraz integracji z zewnętrznymi systemami (narzędzia marketingowe, ksiegowość…) przygotujemy ofertę i przed przystąpieniem do wdrożenia wszystko omówimy i wytłumaczymy.

Niezależnie od tego czy masz już sklep na Prestashop i chciałbyś go rozbudować, czy też myślisz o stworzeniu wszystkiego od nowa, możemy wspólnie ustalić plan gry i wspólnie budować Twój biznes online.

Dla działających sklepów opartych o platformę Prestashop, oferujemy indywidualnie dopasowane pakiety opieki serwisowej, które zawierają wsparcie w zakresie aktualizacji bezpieczeństwa i funkcjonalności sklepów, codzienny backup (dwa poziomy na oddzielnych maszynach), monitoring działania usług i pomoc techniczną w wypadku niespodziewanych awarii.

W przypadku niestandardowych wymagań, jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę obejmującą dowolne inne usługi z zakresu IT, a wszystko podeprzeć solidnymi referencjami od firm z Polski, Europy, USA, Kanady i Australii…

Posiadamy doświadczony zespół programistów oraz grafików, którzy są w stanie zrealizować najlepsze projekty sklepów internetowych Prestashop według indywidualnych wymagań.

Co o nas mówią?

Author Image

Michał Gałaj

holdentalesklep.eu

Z firmą Web Systems współpracujemy od ponad roku w zakresie opieki nad sklepem internetowym www.holdentalsklep.eu Współpraca układa się bardzo dobrze. Zawsze możemy liczyć na szybką reakcję specjalistów Web Systems i wszelką pomoc w bieżącej działalności sklepu. Polecamy ich usługi każdemu, kto chce podnieść jakość swojej obecności online.
Author Image

Kasia Kostacińska

www.bambiboo.eu

O firmach informatycznych krążą legendy, a słynne "u mnie działa" weszło do kanonu. Web Systems łamie schematy - to pierwsi ludzie którzy tak robią, że u mnie też działa:), do tego wszystko jest w terminie, nie znają określenia "nie da się", chętnie służą radą (a wiedzę mają ogromną) i podpowiadają najlepsze rozwiązanie. To najlepsza ekipa informatyczna z jaką kiedykolwiek współpracowałam. Polecam każdemu!
Author Image

Yana Shylka

www.greenrealty.pl

Web Systems dostarczyło nam wyjątkowe rozwiązania, które znacząco zwiększyły naszą widoczność w sieci i poprawiły doświadczenie naszych klientów szukających nieruchomości w Hiszpanii.
Author Image

Natalia Pietrzak

www.soligrano.pl

Web Systems to niezawodny partner w rozwoju naszego biznesu online. Ich profesjonalizm, szybkość działania i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że czujemy się zaopiekowani na każdym etapie naszej współpracy.
Author Image

Piotr Matczak

www.rokita.biz

Nasza strona internetowa miesiącami nie byłą w ogóle widoczna w wyszukiwarce Google i nie generowała nowych zapytań ofertowych dla usług remontowo budowlanych. Po rozpoczęciu współpracy z Web Systems sytuacja zmieniła się w ciągu kilku tygodni. Polecam usługi.
Author Image

Małgorzata Grobelna

www.inspire.com.pl

Krzysztof Balicki ma bardzo dobre podejście do klienta i miło się z nim współpracowało na każdym etapie realizacji naszej nowej strony firmowej. Nie mam też zastrzeżeń do kompetencji pozostałych członków zespołu Web Systems.
Author Image

Remigiusz Kacieja

www.drewnianysklep.pl

Dzięki wsparciu Web Systems nasza sklep internetowy nie tylko wygląda świetnie, ale także generuje więcej ruchu i konwersji dzięki aplikacjom szytym na miarę. Zespół Web Systems jest nie tylko kompetentny, ale także życzliwy i gotowy pomóc w każdej sytuacji.