Sklepy na platformie Shopify

W naszej ofercie znajdą Państwo usługę tworzenia sklepów internetowych na platformie Shopify.

Agencja interaktywna Web Systems w sposób kompleksowy oferuje wykonywanie  sklepów w oparciu o system zarządzania treścią Shopify, dopasowując szatę graficzną pod indywidualne wymagania Klienta.

Załóż sklep internetowy Shopify!

Pomożemy Ci założyć nowy sklep internetowy lub rozbudować już istniejący i zajmiemy się jego obsługą techniczną w pakiecie wsparcia. W międzyczasie przygotujemy i poprowadzimy dla sklepu kampanie marketingowe, które będą generować sprzedaż.

Silnik sklepu Shopify

Szybkość i bezpieczeństwo

Wsparcie techniczne

Jeśli chcesz sprzedawać produkty w Internecie to oprogramowanie Shopify jest jednym z najlepszych wyborów jakich możesz dokonać. Po omowieniu szczegółów wymagań dotyczących wyglądu sklepu, jego działania oraz integracji z zewnętrznymi systemami (narzędzia marketingowe, ksiegowość…) przygotujemy ofertę i przed przystąpieniem do wdrożenia wszystko omówimy i wytłumaczymy.

Niezależnie od tego czy masz już sklep na Shopify i chciałbyś go rozbudować, czy też myślisz o stworzeniu wszystkiego od nowa, możemy wspólnie ustalić plan gry i wspólnie budować Twój biznes online.

Dla działających sklepów opartych o platformę Shopify, oferujemy indywidualnie dopasowane pakiety opieki miesiecznej, obejmujące wybraną ilość roboczogodzin prac developerskich, które będą wykorzystywane na rozbudowywanie sklepu i integracje za pomocą gotowych aplikacji lub tworzenie rozwiązań szytych na miarę.

W przypadku niestandardowych wymagań, jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę obejmującą dowolne inne usługi z zakresu IT, a wszystko podeprzeć solidnymi referencjami od firm z Polski, Europy, USA, Kanady i Australii…

Posiadamy doświadczony zespół programistów oraz grafików, którzy są w stanie zrealizować najlepsze projekty sklepów internetowych Shopify według indywidualnych wymagań.

Co o nas mówią?

Author Image

Joanna Kowalczyk

Nasza współpraca z Web Systems była jednym z najlepszych doświadczeń, jakie mieliśmy na przestrzeni lat. Ich profesjonalizm, zaangażowanie i kreatywność sprawiły, że nasza strona internetowa przeszła od zmiany do rewolucji. Zespół Web Systems nie tylko dostarczył nam wyjątkowo zaprojektowaną stronę, ale także zapewnił nam wsparcie techniczne i doradcze na najwyższym poziomie. Jest to zdecydowanie partner, na którego można polegać w dziedzinie marketingu internetowego i projektowania stron.
Author Image

Małgosia Grobelna

Web Systems to zespół ekspertów, którzy naprawdę słuchają potrzeb swoich klientów. Dzięki nim nasza strona internetowa jest teraz nie tylko estetyczna, ale także łatwa w nawigacji i konwersji.
Author Image

Michal Masłowski

Porządna i uczciwa firma, polecam
Author Image

Jacek Jurczyński

Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta - to właśnie otrzymałem i mogę szczerze polecić usługi tej firmy.
Author Image

Michał Gałaj

holdentalesklep.eu

Z firmą Web Systems współpracujemy od ponad roku w zakresie opieki nad sklepem internetowym www.holdentalsklep.eu Współpraca układa się bardzo dobrze. Zawsze możemy liczyć na szybką reakcję specjalistów Web Systems i wszelką pomoc w bieżącej działalności sklepu. Polecamy ich usługi każdemu, kto chce podnieść jakość swojej obecności online.
Author Image

Kasia Kostacińska

www.bambiboo.eu

O firmach informatycznych krążą legendy, a słynne "u mnie działa" weszło do kanonu. Web Systems łamie schematy - to pierwsi ludzie którzy tak robią, że u mnie też działa:), do tego wszystko jest w terminie, nie znają określenia "nie da się", chętnie służą radą (a wiedzę mają ogromną) i podpowiadają najlepsze rozwiązanie. To najlepsza ekipa informatyczna z jaką kiedykolwiek współpracowałam. Polecam każdemu!
Author Image

Yana Shylka

www.greenrealty.pl

Web Systems dostarczyło nam wyjątkowe rozwiązania, które znacząco zwiększyły naszą widoczność w sieci i poprawiły doświadczenie naszych klientów szukających nieruchomości w Hiszpanii.
Author Image

Natalia Pietrzak

www.soligrano.pl

Web Systems to niezawodny partner w rozwoju naszego biznesu online. Ich profesjonalizm, szybkość działania i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że czujemy się zaopiekowani na każdym etapie naszej współpracy.
Author Image

Piotr Matczak

www.rokita.biz

Nasza strona internetowa miesiącami nie byłą w ogóle widoczna w wyszukiwarce Google i nie generowała nowych zapytań ofertowych dla usług remontowo budowlanych. Po rozpoczęciu współpracy z Web Systems sytuacja zmieniła się w ciągu kilku tygodni. Polecam usługi.
Author Image

Małgorzata Grobelna

www.inspire.com.pl

Krzysztof Balicki ma bardzo dobre podejście do klienta i miło się z nim współpracowało na każdym etapie realizacji naszej nowej strony firmowej. Nie mam też zastrzeżeń do kompetencji pozostałych członków zespołu Web Systems.