Szkolenia WordPress / Woocommerce

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych, które zajmują się zarządzaniem stronami i edycją kontentu na stronach opartych o system zarządzania treścią WordPress i sklepach internetowych zbudowanych w oparciu o system Woocommerce.

Od 2006 lat zajmujemy się tworzeniem stron i sklepów opartych o CMS WordPress i dodatek Woocommerce. Podczas pracy z wieloma projektami przygotywaliśmy dokumentację oraz prowadziliśmy szkolenia z zakresu obsługi tych platform.

Z uwagi na zapytania jakie dostawaliśmy, postanowiliśmy wprowadzić usługę szkoleń (online lub stacjonarnych w siedzibie Klienta) z zakresu obsługi wyżej wymienionego oprogramowania.

Wieloletnie doświadczenie

Online i stacjonarnie

WordPress

Najpopularniejszy na świecie system zarządzania treściami na stronach www. Pozwala w łatwy sposób modyfikować zarówno kontent na stronie internetowej, jak i jej wygląd.

System ten umożliwia tworzenie projektów stron www i posiada cały szereg złożonych funkcji do zarządzania wszystkimi aspektami działania strony. Obecnie około 1/3 stron w Internecie działa na WordPressie, począwszy od małych od blogów hobbystycznych po duże portale informacyjne. Jeśli więc i Ty chcesz nauczyć się go obsługiwać, to nasze szkolenia WordPress skierowane są właśnie do Ciebie.

Woocommerce

WooCommerce to darmowa wtyczka do stron zbudowanych na platformie WordPress. Pozwala w łatwy sposób zarządzać sklepem online: produktami, kategoriami, bramkami płatności…

Jest to jedna z najbardziej popularnych platform do budowy sklepu e-commerce dostępnych na rynku. Charakteryzuje się bezpieczeństwem, dużą społecznością (fora pomocy), prostotą UX, łatwym zarządzaniem i elastycznością w rozbudowie o nowe funkcjonalności, zarówno poprzez pluginy (dodatki darmowe jak i płatne) jak i poprzez kod dopisywany do motywu strony zbudowanej na WordPressie.

Co o nas mówią?

Author Image

Joanna Kowalczyk

Nasza współpraca z Web Systems była jednym z najlepszych doświadczeń, jakie mieliśmy na przestrzeni lat. Ich profesjonalizm, zaangażowanie i kreatywność sprawiły, że nasza strona internetowa przeszła od zmiany do rewolucji. Zespół Web Systems nie tylko dostarczył nam wyjątkowo zaprojektowaną stronę, ale także zapewnił nam wsparcie techniczne i doradcze na najwyższym poziomie. Jest to zdecydowanie partner, na którego można polegać w dziedzinie marketingu internetowego i projektowania stron.
Author Image

Małgosia Grobelna

Web Systems to zespół ekspertów, którzy naprawdę słuchają potrzeb swoich klientów. Dzięki nim nasza strona internetowa jest teraz nie tylko estetyczna, ale także łatwa w nawigacji i konwersji.
Author Image

Michal Masłowski

Porządna i uczciwa firma, polecam
Author Image

Jacek Jurczyński

Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta - to właśnie otrzymałem i mogę szczerze polecić usługi tej firmy.
Author Image

Michał Gałaj

holdentalesklep.eu

Z firmą Web Systems współpracujemy od ponad roku w zakresie opieki nad sklepem internetowym www.holdentalsklep.eu Współpraca układa się bardzo dobrze. Zawsze możemy liczyć na szybką reakcję specjalistów Web Systems i wszelką pomoc w bieżącej działalności sklepu. Polecamy ich usługi każdemu, kto chce podnieść jakość swojej obecności online.
Author Image

Kasia Kostacińska

www.bambiboo.eu

O firmach informatycznych krążą legendy, a słynne "u mnie działa" weszło do kanonu. Web Systems łamie schematy - to pierwsi ludzie którzy tak robią, że u mnie też działa:), do tego wszystko jest w terminie, nie znają określenia "nie da się", chętnie służą radą (a wiedzę mają ogromną) i podpowiadają najlepsze rozwiązanie. To najlepsza ekipa informatyczna z jaką kiedykolwiek współpracowałam. Polecam każdemu!
Author Image

Yana Shylka

www.greenrealty.pl

Web Systems dostarczyło nam wyjątkowe rozwiązania, które znacząco zwiększyły naszą widoczność w sieci i poprawiły doświadczenie naszych klientów szukających nieruchomości w Hiszpanii.
Author Image

Natalia Pietrzak

www.soligrano.pl

Web Systems to niezawodny partner w rozwoju naszego biznesu online. Ich profesjonalizm, szybkość działania i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że czujemy się zaopiekowani na każdym etapie naszej współpracy.
Author Image

Piotr Matczak

www.rokita.biz

Nasza strona internetowa miesiącami nie byłą w ogóle widoczna w wyszukiwarce Google i nie generowała nowych zapytań ofertowych dla usług remontowo budowlanych. Po rozpoczęciu współpracy z Web Systems sytuacja zmieniła się w ciągu kilku tygodni. Polecam usługi.
Author Image

Małgorzata Grobelna

www.inspire.com.pl

Krzysztof Balicki ma bardzo dobre podejście do klienta i miło się z nim współpracowało na każdym etapie realizacji naszej nowej strony firmowej. Nie mam też zastrzeżeń do kompetencji pozostałych członków zespołu Web Systems.