Audyty serwisów WWW

Audyt SEO jest dokładną analizą strony internetowej. Dzięki niemu można sprawdzić jak wygląda przystosowanie strony do wymagań wyszukiwarek internetowych.

Do badania wykorzystuje się algorytmy, które trzeba często aktualizować, ponieważ nieustannie pojawiają się nowsze wersje.
Analiza serwisu pozwala na wykrycie błędów uniemożliwiających właściwe indeksowanie w wyszukiwarkach oraz opisanie elementów, które koniecznie trzeba udoskonalić.

Po przeprowadzeniu audytu profesjonalna firma spisuje wskazania z audytu oraz sugestie rozwiązania problemów. Sporządza również wskazówki jakie zmiany należy przeprowadzić. Czasami jest to zmiana kodu html, linkowania, układu szablonu. Nieraz formułowane są także nowe rozwiązania.

Zakres audytu opisuje się najczęściej w umowie zawieranej z agencją interaktywną czy seo, a zazwyczaj obejmuje on meta tagi, strukturę serwisu, linkowanie wewnętrzne, budowę adresów url, czas niezbędny do załadowania strony. Czasami także bada się czy dana strona jest dostępna na urządzeniach mobilnych, czyli na przykład telefonach komórkowych, tabletach, ipadach, ocenia się budowę nowych stron docelowych, ocenia dodatkowe funkcje w serwisie. Sprawdza się także profil oraz jakość linków przychodzących. Audyt często jest usługą nieodpłatną, oferowaną jako uzupełnienie umowy o pozycjonowanie.

Audyt seo przede wszystkim jednak skupia się na nieprawidłowościach, które sprawiają, że serwis nie może osiągać wysokich pozycji w rankingach. Analiza wskazuje przyczynę takiego stanu rzeczy, a także umożliwia zaproponowanie rozwiązań. Audyt seo warto przeprowadzać regularnie, ponieważ pozwala on na dostosowanie witryny do najnowszych standardów i zwiększyć ilość odwiedzin na stronie. W firmach handlowych częstsze odwiedziny strony seo mogą sprawić, że wzrośnie sprzedaż produktów, firma uzyska większą liczbę klientów, zbudowany zostanie wizerunek firmy profesjonalnej, znającej nowoczesne narzędzia. Zatem prestiż firmy na pewno wzrośnie. Konkluzja może być tylko jedna: profesjonalny audyt seo jest wart zachodu i powinien być przeprowadzany regularnie, nigdy samodzielnie, lecz zlecany profesjonalnej firmie.

Co o nas mówią?

Author Image

Michał Gałaj

holdentalesklep.eu

Z firmą Web Systems współpracujemy od ponad roku w zakresie opieki nad sklepem internetowym www.holdentalsklep.eu Współpraca układa się bardzo dobrze. Zawsze możemy liczyć na szybką reakcję specjalistów Web Systems i wszelką pomoc w bieżącej działalności sklepu. Polecamy ich usługi każdemu, kto chce podnieść jakość swojej obecności online.
Author Image

Kasia Kostacińska

www.bambiboo.eu

O firmach informatycznych krążą legendy, a słynne "u mnie działa" weszło do kanonu. Web Systems łamie schematy - to pierwsi ludzie którzy tak robią, że u mnie też działa:), do tego wszystko jest w terminie, nie znają określenia "nie da się", chętnie służą radą (a wiedzę mają ogromną) i podpowiadają najlepsze rozwiązanie. To najlepsza ekipa informatyczna z jaką kiedykolwiek współpracowałam. Polecam każdemu!
Author Image

Yana Shylka

www.greenrealty.pl

Web Systems dostarczyło nam wyjątkowe rozwiązania, które znacząco zwiększyły naszą widoczność w sieci i poprawiły doświadczenie naszych klientów szukających nieruchomości w Hiszpanii.
Author Image

Natalia Pietrzak

www.soligrano.pl

Web Systems to niezawodny partner w rozwoju naszego biznesu online. Ich profesjonalizm, szybkość działania i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że czujemy się zaopiekowani na każdym etapie naszej współpracy.
Author Image

Piotr Matczak

www.rokita.biz

Nasza strona internetowa miesiącami nie byłą w ogóle widoczna w wyszukiwarce Google i nie generowała nowych zapytań ofertowych dla usług remontowo budowlanych. Po rozpoczęciu współpracy z Web Systems sytuacja zmieniła się w ciągu kilku tygodni. Polecam usługi.
Author Image

Małgorzata Grobelna

www.inspire.com.pl

Krzysztof Balicki ma bardzo dobre podejście do klienta i miło się z nim współpracowało na każdym etapie realizacji naszej nowej strony firmowej. Nie mam też zastrzeżeń do kompetencji pozostałych członków zespołu Web Systems.
Author Image

Remigiusz Kacieja

www.drewnianysklep.pl

Dzięki wsparciu Web Systems nasza sklep internetowy nie tylko wygląda świetnie, ale także generuje więcej ruchu i konwersji dzięki aplikacjom szytym na miarę. Zespół Web Systems jest nie tylko kompetentny, ale także życzliwy i gotowy pomóc w każdej sytuacji.