9 letnie doświadczenie

Agencja interaktywna Web Systems rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku i od tego czasu współpracuje z firmami i osobami fizycznymi z całej Polski jak i innych krajów.
Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi grafikami (Photoshop, Corel) oraz programistami (xhtml, php, mysql, perl, ajax, C++…), którzy mają wieloletnie doświadczenie i bogate portfolio.
Swoją przygodę z Internetem zaczęliśmy jeszcze w latach 90-tych i od tego czasu nieustannie zajmujemy się tworzeniem serwisów www, ich optymalizacją pod względem użyteczności zarówno dla Internautów jak i robotów wyszukiwarek. Jednocześnie świadczymy wiele usług komplementarnych takimi jak np. hosting stron internetowych czy tworzenie aplikacji (zarówno serverowych jak i na komputery stacjonarne) dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Wiele lat zdobywania wiedzy oraz zbierania doświadczeń związanych ze stronami www i szeroko pojętym marketingiem internetowym pozwoliły nam się uplasować w czołówce firm zajmujących się reklamą internetową.
Od momentu rozpoczęcia działalności stworzyliśmy i pozycjonowaliśmy wiele stron internetowych na setki fraz kluczowych. Dzięki temu, że zajmowaliśmy się reklamą w wielu różnych branżach, zdobyliśmy doświadczenie niezbędne do prawidłowej oceny konkurencyjności fraz i możemy doradzić ich optymalny dobór dla Państwa strony tak aby zmaksymalizować korzyści płynące z reklamy, albowiem jedynie połączenie optymalizacji witryny, odpowiedniego doboru słów kluczowych i treści oraz zdobywanie wartościowych linków dla pozycjonowanej strony. jest gwarancją sukcesu

9

Lat doświadczenia

143

Audytów serwisów

76

Kampanii mailingowych

41

Pierwszych pozycji

6

Członków zespołu

96

SEO kampanii

89 Klientów

25 Kampanii AdWords

43 Kampanii Social 

+1,200 Kubków kawy

NASZA WIZJA

Agencja interaktywna Web Systems stawia najakość wykonywanych usług i długoterminową, udaną współpracę.

Nasi partnerzy

Zobacz z kim współpracujemy